KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15274151

nr 1527 4151

Oidentifierad konstnär. Signerad Tranberg, Kvinna med rött hår. Olja på pannå, 71x67 cm, yttermått inklusive ram: 75x71 cm

måndag 13 mars 2023
kl 18:05:22